- Details
- Hits: 1034
Kort en bondig is een reeks met korte Dwarse bijdragen voor al wie gebeten is om méér te weten dan wat de traditionele media ons vertellen.
(Foto Wikipedia: Gesprek Biden - Poetin)
- Details
- Hits: 2664
Ook tijdens de feestdagen zorgt Wladimir Poetins militaire machine voor opwinding in Westelijke strategiestaven of toch minstens in de media: In de buurt van onderzeese kabels, die Europa met Amerika verbinden, hebben de Amerikanen verdachte „Russische activiteiten “geobserveerd. Ondertussen blijven de cyber- en propagandatrucjes van de Russen een voortdurend thema.
- Details
- Hits: 2210
De eerste internationale uitstap van VS-president Donald Trump bracht hem onder meer naar Brussel, Europese hoofdstad én zetel van de NAVO. Het bezoek viel nogal tegen voor de verzamelde Europese staatshoofden. Bondskanselier Angela Merkel reageert.(kort)
- Details
- Hits: 8911
De vraag die mij reeds lang bezig houdt: kan de wereldvrede nog verzekerd worden door één dominerende Natie, een PAX AMERICA?
- Details
- Hits: 8381
Waarom steunt België nog steeds de nucleaire strategie van de NAVO? Een reactie op de visie van professor Tom Sauer UAntwerpen.
- Details
- Hits: 2770
De volgende nogal lange inleiding over iets dat ogenschijnlijk niet veel met de NATO te maken heeft is nodig om de essentie van de huidige problemen rond de veiligheid en verdediging van het vrije Westen te kunnen benaderen.